FRANCHISING

FRANCHISING

Twins Coffee Roasters

Twins Coffee Roasters ismini ikiz ve birbirine eşdeğer, birbirinden ayrılamayacak unsurlar olan Kaliteli kahve ve sosyal yaşam bütünleşmesinden almaktadır.
Kaliteli kahve ve sosyal yaşam.. birinin olduğu yerde bizim için diğeri de mutlaka olmalı. işte bu yüzden bizim için bu iki unsur birer ikiz gibiler, tıpkı ismimizdeki gibi.. Twins…
“Twins Coffee Roasters” olarak şu ana kadar yaptığımız çalışmalar itibari ile bu sektöre farklı bir perspektif getiriyoruz ve kaliteli kahveyi sizler için hayatın sosyal içeriği ile buluşturuyoruz. Yapılan sergiler , toplantılar ve kültürel aktiviteler ile bu perspektifi her zaman en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

 

Twins Franchise Modeli nedir?
Twins Franchise modeli güven, geniş vizyon ve çözüm ortaklığı üzerine kurulmuş benzersiz bir modeldir. Bu modelle yüksek kar marjları elde edebilir, kaliteli bir yatırıma imza atabilirsiniz. Limitli sayıdaki pazarlarımızda(Ankara, Eskişehir, İzmir, Bursa,Antalya)kendi Twins Coffee Roaster’ınızın sahibi olurken, aynı zamanda toptan satış -dağıtım ağına ve  deneyimli profesyonel kadromuzla, pazar stratejilerinin , güncel kahve trendlerinin ve tüm deneyimlerimizinde ortağı olursunuz.

“Şehrinizde ana Twins Coffee Roasters olursunuz”

Bu sayede piyasada daha çok esnek hareket edebilirsiniz! İsterseniz şehirinizde sizin tercih ettiğiniz başka bir Twins Coffee açabilir, kendi stratejilerinizi belirleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak şehrinizde Tek Toptan Satış Kanalına sahip olursunuz.

“Deneyimlerimiz sizin deneyimleriniz!”

Pazar stratejilerinin, güncel trendlerin ve kahve deneyimlerimizin ortağı olursunuz. Ayrıca Pazarlama ve danışmanlık desteğimizle ve tüm AR-GE, vizyon  çalışmalarımızla üstün geliştirme desteğimizle yanınızdayız.

Ürün ve Materyal Desteği

Twins Shop’ta ne varsa, şehirinizde de o var..!

“Doğru yer seçimi ve hazırlıklar”

Twins Coffee’nizi açacağınız yerin seçiminden, ilk müşterinize servis yapmaya başlayana kadar ve hatta sonrasında da hep yanınızdayız.

FRANCHISE OLMA SÜRECİ

1

BAŞVURU

Franchise adayları twinscoffee.com.tr adresindeki Franchise formunu doldurarak Franchise başvurusunda bulunurlar.

2

ÖN GÖRÜŞME

Uygun  Franchise adayları ile İstanbul Twins Coffee Shop’ta bir ön görüşme gerçekleştirilir.

3

İŞ PLANI SUNUMU

Ön görüşmesi olumlu geçen adayların daha kapsamlı bir plan sunmak üzere asıl görüşmeye davet edilir.

4

SEÇİM

Adayın hedefleri ve vizyonu doğrultusunda Franchise için seçim yapılır.

5

PROTOKOL

Bir ön protokol imzalanır ve  belirlenen önprotokol bedeli ödenir
6

HAZIRLIK SÜRECİ

Uygun yerde açılacak Twins Coffee Shop için, dükkan bulunması, kiralama işlemleri, dekorasyon işlemleri gerçekleştirilir.

7

UYGULAMA

Hem adayın hem de personelin eğitimleri İstanbulda Twins Coffee Shop ta gerçekleştirilir.(4 hafta)

8

KONTRAT VE AÇILIŞ

Tüm bu sürecin başarı ile tanımlanması ile Kontrat yapılır ve Açılış Gerçekleştirilir.

AİLEMİZE KATILIN!

Bilgi Talep Formu

Ad/Soyad (required)

E-mail (required)

Konu

Mesajınız