About

Twins Coffee Roasters

Twins Coffee Roasters ismini ikiz ve birbirine eşdeğer, birbirinden ayrılamayacak unsurlar olan Kaliteli kahve ve sosyal yaşam bütünleşmesinden almaktadır.
Kaliteli kahve ve sosyal yaşam.. birinin olduğu yerde bizim için diğeri de mutlaka olmalı. işte bu yüzden bizim için bu iki unsur birer ikiz gibiler, tıpkı ismimizdeki gibi.. Twins…
“Twins Coffee Roasters” olarak şu ana kadar yaptığımız çalışmalar itibari ile bu sektöre farklı bir perspektif getiriyoruz ve kaliteli kahveyi sizler için hayatın sosyal içeriği ile buluşturuyoruz. Yapılan sergiler , toplantılar ve kültürel aktiviteler ile bu perspektifi her zaman en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

“Social Blend”

Social Blend (Sosyal Harman) , Twins Coffee Roasters firması tarafından geliştirilen kahvenin hayatı daha kaliteli olması ve bir yaşam biçimi haline gelmesi amacıyla modern ve kültürel bir model olarak tasarlandı. Firmamız Kahveyi hayatın içinden kültürlerle ve sanatla birleştirerek sizlere sunmayı amaçlarken kaliteli kahve ve sosyal hayatı her zaman bir arada tutuyoruz.
“Bizim için kahve kokusu, sosyal ve kültürel yaşamın doğrudan içinde olmalı ve hayatın içinde bütünleştirici bir unsur olarak yer almalı. Bu yüzden sahip olduğumuz deneyimle en kaliteli kahve çekirdekleri, deneyimli ellerde harmanlanmakta ve sizlere sunulmakta. Kurulduğumuz günden beri asla taviz vermediğimiz kalitemizle, yaptığımız kültürel çalışmalarımızla sizler de “social blend” modelimizin ayrılmaz bir parçası olmaya davetlisiniz..

Hala Çocuk

Dolmabahçe Rotaract ve Rotary Kulüpleri tarafından 1 Temmuz 2015 itibari ile başlayan , Tüm Türkiye’de çocuk evliliklerine karşı farkındalık yaratmayı planlayan projenin temel hedef kitlesi, bu sorunun hem öznesi hem de nesnesi konumunda olan Halkın bilinçlendirilmesi iken, bununla beraber erken yaşta evlilik konusunda bilgi seviyelerini arttırmaları bakımından , sağlık ve kamu çalışanlarının bilinçlendirilmesi de projenin temel hedefleri arasındadır. Proje vasıtasıyla 2 sene içinde yaklaşık 3000 kişiye ulaşılması hedeflenmektedir .Twins Coffee Roasters olarak bu projenin sponsoru olmaktan mutluluk duymaktayız.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Köklü dergisi  “Ortabahçe”nin sponsorluğunu yürütmekteyiz.

[/spb_row]